Ebook o zarządzaniu projektami

Prowadzę blog już ponad dwa lata, piszę regularnie – trochę treści się nazbierało przez ten czas. Postanowiłem stworzyć z wyselekcjonowanych wpisów ebooka i udostępnić go za darmo wszystkim zainteresowanym. Jest to pilotażowy projekt – chcę zobaczyć czy będzie cieszył się zainteresowaniem. Myślę, że ebook może ci się przydać m.in. w sytuacji, gdy nie jesteś na bieżąco z moimi wpisami i chcesz je nadrobić będąc np offline lub preferując czytnik Kindle. Plik będę aktualizował co kwartał – dokładając do niego nowe wpisy, a dzięki chronologicznemu ułożeniu będziesz mógł w prosty sposób “doczytywać” zaległe wpisy.


Informacje o ebooku:

Wersja: 2
Liczba stron: 180

 

 

 

 


Jak pobrać ebooka?

Wystarczy, że podasz swój adres email – prześlę ci link do pobrania pliku.

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Zapoznaj się z moim Regulaminem i polityką prywatności.


Jak możesz mi pomóć?

Udostępnij tą stronę na swoich mediach społecznościowych (możesz mnie oznaczyć 🙂 ) i śledź mnie na moich kontach Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn.


Tak jak wcześniej wspomniałem – będę kwartalnie wydawał nowe wersje ebooka. W związku z tym będę wdzięczny za przesłanie uwag na jego temat – być może zauważyłeś gdzieś literówkę, formatowanie jest niewłaściwe lub cokolwiek innego. Podziel się ze mną swoją opinią.

Udostępnij