Współpraca

Udostępnij

Jak już pewnie wiesz – nazywam się Karol Wójciszko i jestem autorem tego bloga. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj. W IT jestem “od zawsze” – w swojej karierze uczestniczyłem w każdym etapie powstawania projektu IT – programista, kierownik projektu, analityk, właściciel produktu. Wcielenie się w każdą z ról pozwoliło mi zrozumieć wszystkie ze stron podczas (trudnego) procesu powstawania oprogramowania – dzięki temu mogę lepiej rozwiązywać (przede wszystkim zapobiegać) powstałym problemom oraz skuteczniej się komunikować.

Realizacja projektów IT to coś czym zajmuję się na co dzień utrzymując i realizując projekty moich klientów. Każdy projekt wykonuję z wizją jego końca – to pozwala mi uzyskać maksymalną satysfakcję klienta podczas odbioru projektu.

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy podczas zarządzania projektem, wykonania analizy lub developmentu (posiadam własny zespół) – skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza. Będę wdzięczny jeśli przed rozpoczęciem współpracy rzucisz okiem na poniższe artykuły, dzięki temu będziesz miał pogląd jakie jest moje podejście do klienta i realizacji projektów IT.

  1. Gdy klient mówi “chciałbym elastyczny system”
  2. Dlaczego dokument analityczny powinien opisywać projekt w negatywnym świetle?
  3. Zlecenie na “prostą stronkę” – 10 minut roboty
  4. Jak raportować stan projektu?
  5. Jak zapewnić dobrą komunikację w zespole projektowym?
  6. 7 kluczowych cech dobrego programisty
  7. Wycenianie projektów jest jak łowienie ryb


Udostępnij